נזקי גוף במרחב הציבורי

_

בכל יום ויום הליכה פשוטה במדרכה, עלולה להסתיים בפציעה. כך גם ביקור תמים במכולת השכונתית, במרכז המסחרי או במסעדה.

 

כאשר אדם צועד ברחוב ונפצע עקב מפגע (בור, מכסה ביוב בולט וכדומה), קמה לזכותו עילה לתביעת נזיקין. כך גם אדם ששהה בחנות, במכולת או במרכז מסחרי אשר נפגע כתוצאה ממפגע.

 

בהתאם למקרה, לסוג הפציעה ולחומרתה ומידת האחריות ו/או רשלנות הגוף האחראי, אנו מגישים תביעה בשם הלקוח.

 

לעתים, נגד הרשות המוניציפלית ו/או תאגיד עירוני, נגד חברות ביטוח ו/או בעלי מבנה ובעלי העסק. במקרים מסוימים אנו מגישים במקביל תביעה נגד ביטוח לאומי - הכוללת ייצוג בוועדות הרפואיות.

 

על מנת לקבל תמונה ראשונית, אנו מעניקים לכל אחד ואחת שנפצע או נפגע, שיחת ייעוץ משפטית ראשונית ומקיפה.

 

עם קבלת אישור הלקוח לייצגו, אנו בונים אסטרטגיה משפטית מקיפה ופועלים מול כל הגורמים הרלוונטים לאותו מקרה.

תמונה רשמית של עו"ד אלינור רחמים המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ונפגעי תאונות עבודה
תמונה רשמית של עו"ד אלינור רחמים המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ונפגעי תאונות עבודה
אלינור רחמים עורכת דין
תמונה המתארת אדם אשר נפל עקב ליקוי במדרכה ברחוב. משרד עורכת דין אלינור רחמים מתמחה בנזקי גוף ברשות הרבים.
תמונה המתארת אדם אשר נפל עקב ליקוי במדרכה ברחוב. משרד עורכת דין אלינור רחמים מתמחה בנזקי גוף ברשות הרבים.

השגת פיצוי כספי ללקוחות שלנו, תוך מיצוי מלוא זכויותיהם - זו המומחיות שלנו!

נפלתם ברחוב? יתכן ומגיע לכם פיצוי

_

אבני שפה שבורות, מרצפות רעועות, היעדר תאורת רחוב מספקת ואפילו מכסה של בור ביוב שלא תוחזק כהלכה. כולנו צועדים כל יום במרחב הציבורי, משחקים עם הילדים בגני שעשועים. לעתים, פעילות זו מסתיימת בפציעה. לרוב, אנו מועדים ונפצעים בגין מכשול או מפגע. כאשר אנו נפצעים ברחוב או גן שעשועים עירוני, האחריות לטיפול במכשול או במפגע היא של הרשות העירונית. לעיתים, של תאגיד עירוני המעניק שירותים לעירייה. במקרה של פציעה ברחוב, יתכן ומגיע לכם פיצוי.

על אותו עיקרון, רק עם אחריות של גורמים אחרים, במידה ונפצעתם בתוך חנות, או במדרכה של מרכז מסחרי (פתוח או סגור), ייתכן ומגיעים לכם פיצויים. זאת, במידה, והיה מפגע או מכשול.

טיפ: במידה ונפצעתם, צלמו את הזירה ואת המפגע, פנו לקבלת טיפול רפואי. ציינו בפני הרופא כיצד נפגעתם ועדכנו את הרשות המקומית בדבר המפגע.

  • ייעוץ משפטי מקיף
  • ייצוג משפטי מלא
  • מיצוי זכויות הלקוח
  • ליטיגציה בכל הערכאות
  • ליווי אישי בכל שלב
  • אסטרטגיה משפטית
אייקון גרפי המתאר מסמך משפטי ועליו פטיש בית משפט

תחומי ההתמחות שלנו

_

צעדת ברחוב או נכנסת לחנות ונפצעת? נפגעת בתאונת דרכים? נפגעת במסגרת עבודתך? אנו מתמחים בייצוג לקוחות בגין נזקי גוף

רשלנות רפואית

ייצוג נפגעים בגין רשלנות רפואית 

משרד עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה  מרשלנות רפואית. נזקים אלה נגרמים, במהלך ביצוע פרוצדורות רפואיות, או פארא-רפואיות וכדומה. 

משרדנו בוחן את הנתונים ופועל למיצוי מלוא זכויותיו של הלקוח עד לקבלת פיצוי ההולם את נזקיו (כל מקרה לגופו). אנו פועלים מול קופות חולים, מרכזים רפואיים או נותני שירות בתחום הרפואי והפארא-רפואי. 

נזקי גוף בחנות או במרכז מסחרי

תביעה בגין נזקי גוף בזמן שהייה בחנות או מרכז מסחרי

פציעה ברחוב או בקניון עשויה לזכות את הנפגע בפיצויים. עו"ד אלינור רחמים מרכזת את כל הטיפים למתעניינים במיצוי זכויות וקבלת פיצוי בגין נזקי גוף.כולנו אוהבים לטייל ולקנות בחנויות, במרכזים מסחריים או קניונים. משרד עורכת דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים, שנגרמו להם נזקי גוף, בזמן ששהו בחנויות, קניונים, רשתות סופר גדולות ועוד. לעתים בעקבות החלקה, ולעתים בעקבות תקלה במתקן (לדוגמא: רגל שנתקעה במדרגות חשמליות). במשרד עו"ד אלינור רחמים, בוחנים את פרטי המקרה ומגישים תביעת נזיקין - עד למיצוי מלוא זכויותיהם של הנפגעים. 

נזקי גוף ברחוב

ייצוג נזקי גוף ברשות הרבים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בשטח ציבורי המצוי באחריותן של רשויות מקומיות. תביעות מסוג זה מכונות "תביעות מדרכה", אבל לא מדובר רק במדרכות או גינות ציבוריות. גם כאשר אדם צועד בתוך מבנה ציבורי השייך לרשות מקומית, הרשות אחראית על תקינות המקום. במידה והאדם נפצע בשל ליקוי, כדוגמת בור במדרכה, מדרכה עקומה או רופפת, רצפה רטובה ועוד, הוא זכאי לתבוע פיצויים בגין פציעתו מהרשות המקומית. 

תאונות תלמידים

פוליסת תאונות אישיות  תלמידים

כל ילד במדינת ישראל, אשר לומד במסגרת חוק חינוך חינם, מבוטח בפוליסת תאונות אישיות תלמידים, אך לא כל הורה יודע זאת. ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג תלמידים שנפצעו, בין במסגרת בית ספר, תנועת נוער, חוג או חופש גדול וכדומה, מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים.

בנוסף לתביעת פוליסת תאונות אישיות תלמידים, מייצגת עו"ד רחמים בתביעות נזיקין  מול משרד החינוך והרשות המקומית הרלוונטית.

תאונות עבודה

ייצוג נפגעי תאונות עבודה

משרד עורכת דין אלינור רחמים ושות' מתמחה בייצוג נפגעי תאונת עבודה מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות של הנפגע. בין השאר, ניהול תביעה מול המעסיק ו/או צד ג' ו/או חברת הביטוח. כמו כן, הגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי וייצוג בוועדות הרפואיות הרלוונטיות של המוסד לביטוח לאומי לקביעת אחוזי נכות זמניים ו/או קבועים בהתאם לסוג התאונה וחומרת הפציעה

תאונות דרכים

ייצוג נפגעי תאונות דרכים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעי תאונת דרכים מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות. במסגרת עבודתה ייצגה הן תובעים בבימ"ש ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי והן חברות ביטוח, ואף ניהלה את מחלקת הליטיגציה והשיבוב של חברת ביטוח גדולה ומובילה. ניסיונה הרב משני צידי המתרס, מהווה יתרון גדול ללקוחות המשרד.