אודות

אודות משרד עו"ד אלינור רחמים

_

עורכת דין אלינור רחמים, העומדת בראש משרד עו"ד אלינור רחמים, עוסקת בייצוג נפגעים אשר נגרם להם נזק גוף (פיזי או נפשי) בשלל נסיבות. בין השאר תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות נזיקין, תביעות ביטוח וכן תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי.

בטרם פתחה משרד עצמאי עבדה במשרדים מוכרים המתמחים - הן בייצוג תובעים בגין נזקי גוף והן בייצוג נתבעים (חברות ביטוח ומבוטחיהן). בהמשך עמדה בראש מחלקת ליטיגציה של חברת ביטוח גדולה ומוכרת.

הידע הרב שצברה, כמי שייצגה לקוחות משני צדדי המתרס, מהווה יתרון בולט עבור לקוחות המשרד. עו"ד רחמים מכירה היטב את דרך החשיבה ודרכי הפעולה של הגופים הנתבעים. בהן, כמובן, חברות הביטוח.

עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג תובעים - נזקי גוף. קטגוריה זו כוללת ייצוג נפגעי תאונת דרכים, ייצוג נפגעי תאונת עבודה, רשלנות צד ג' ורשלנות רפואית. היא מייצגת, בנוסף, נפגעי עבודה מול ביטוח לאומי ומול ועדות רפואיות. ייצוג תביעות פוליסה: תאונות אישיות, ביטוח חיים וכן תאונות אישיות תלמידים.

בנוסף,  ייצוג נפגעי "מדרכות" נגד רשויות מקומיות (עירייה) בגין פציעה במרחב ציבורי, וכן ייצוג נפגעים (נזקי גוף) בחנויות, מרכזי קניה, בתי ספר ועוד.

תמונה המתארת את עו"ד אלינור רחמים ושתי קולגות שלה.משרד עורכת דין אלינור רחמים - התמחות המשרד הממוקם בתל אביב: ייצוג נפגעי גוף בתחום תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות מול ביטוח לאומי וכן מיצוי זכויות
תמונה המתארת את עו"ד אלינור רחמים ושתי קולגות שלה.משרד עורכת דין אלינור רחמים - התמחות המשרד הממוקם בתל אביב: ייצוג נפגעי גוף בתחום תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות מול ביטוח לאומי וכן מיצוי זכויות
אלינור רחמים עורכת דין
תמונה להמחשה בו עורכת דין בוחנת פרטים באמצעות זכוכית מגדלת.הסוד של משרד עורכת דין אלינור רחמים, מומחית לתביעות בתחום נזקי גוף, זו העבודה היסודית והכנת התיק
תמונה להמחשה בו עורכת דין בוחנת פרטים באמצעות זכוכית מגדלת.הסוד של משרד עורכת דין אלינור רחמים, מומחית לתביעות בתחום נזקי גוף, זו העבודה היסודית והכנת התיק

השגת פיצוי כספי ללקוחות שלנו, תוך מיצוי מלוא זכויותיהם - זו המומחיות שלנו!

סוד ההצלחה: מיצוי זכויות

_

לעתים קרובות, פציעה של נפגעי תאונות דרכים, כמו גם נפגעי תאונות עבודה, תשפיע עליהם לאורך שנים רבות. לפעמים, עד סוף חייהם. אחת הדרכים להתמודדות עם נזקי גוף היא תביעה לקבלת פיצוי כספי לנזקים שנגרמו.

 

ואכן, השגת פיצוי כספי ללקוחות המשרד שלנו, תוך מיצוי מלוא זכויותיהם על-פי חוק, זו המומחיות שלנו. אנו, במשרד עורכת דין אלינור רחמים, מאמינים כי מגיע לכל לקוח את הייצוג המשפטי המקיף והמדויק ביותר עבורו.

 

בסופו של דבר, נזק גוף אשר נגרם לך, עשוי ללוות אותך כל חייך.

 

כאשר אנו מתאימים אסטרטגיה משפטית מקיפה ללקוח, כזו המתאימה בדיוק למקרה האישי שלו, היא כוללת ייצוג משפטי מלא, ליטיגציה בכל הערכאות השיפוטיות הרלוונטיות וכן ועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח לאומי (במקרים של נפגעי עבודה למשל). ערכי המשרד דוגלים בליווי אישי של הלקוח לאורך כל השלבים וההליכים.

  • ייעוץ משפטי מקיף
  • ייצוג משפטי מלא
  • מיצוי זכויות הלקוח
  • ליטיגציה בכל הערכאות
  • ליווי אישי בכל שלב
  • אסטרטגיה משפטית
_

קצת עליי

_
תמונה של עו"ד אלינור רחמים .משרד עורכת דין אלינור רחמים, מומחית לנזקי גוף ורשלנות רפואית

אלינור רחמים  עורכת דין

כבר בילדותי, כך מספרים הוריי, היה ברור שאני אהיה עורכת דין. כנערה צפיתי בכל הסדרות הקשורות לחוק ומשפט וחלמתי כיצד אהיה "אלי מקביל" הישראלית.

אחרי השירות הצבאי, חדורת מטרה להגשמת חלומי, נרשמתי ללימודי המשפטים. החוק בכלל והגנה על זכויות האדם מניעים אותי בעבודתי.

 

לא בכדי בחרתי להתמחות בתחום הנזיקין, בדגש על נזקי גוף. זהו, בעיני, אחד התחומים המשפיעים ביותר על חייו ועתידו של מי שנפצע או נפגע בתאונת דרכים, בתאונת עבודה או במעידה ברחוב.

 

נכון, השגת פיצוי כספי ללקוחות אינם מהווים תחליף לפגיעה בבריאותם או חלילה במותם - אך זה מה שהחוק מאפשר. אני שם כדי לדאוג שמלוא זכויות לקוחותיי יימוצו ושהם יקבלו את מירב הפיצוי המגיע להם תוך מתן יחס אישי וליווי צמוד

אייקון גרפי המתאר מסמך משפטי ועליו פטיש בית משפט

תחומי ההתמחות שלנו

_

צעדת ברחוב ונחבלת? נפצעת בתאונת דרכים? נפגעת במסגרת עבודתך? אנו מתמחים בייצוג לקוחות בגין נזקי גוף

רשלנות רפואית

ייצוג נפגעים בגין רשלנות רפואית 

משרד עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה  מרשלנות רפואית. נזקים אלה נגרמים, במהלך ביצוע פרוצדורות רפואיות, או פארא-רפואיות וכדומה. 

משרדנו בוחן את הנתונים ופועל למיצוי מלוא זכויותיו של הלקוח עד לקבלת פיצוי ההולם את נזקיו (כל מקרה לגופו). אנו פועלים מול קופות חולים, מרכזים רפואיים או נותני שירות בתחום הרפואי והפארא-רפואי. 

נזקי גוף בחנות או במרכז מסחרי

תביעה בגין נזקי גוף בזמן שהייה בחנות או מרכז מסחרי

פציעה ברחוב או בקניון עשויה לזכות את הנפגע בפיצויים. עו"ד אלינור רחמים מרכזת את כל הטיפים למתעניינים במיצוי זכויות וקבלת פיצוי בגין נזקי גוף.כולנו אוהבים לטייל ולקנות בחנויות, במרכזים מסחריים או קניונים. משרד עורכת דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים, שנגרמו להם נזקי גוף, בזמן ששהו בחנויות, קניונים, רשתות סופר גדולות ועוד. לעתים בעקבות החלקה, ולעתים בעקבות תקלה במתקן (לדוגמא: רגל שנתקעה במדרגות חשמליות). במשרד עו"ד אלינור רחמים, בוחנים את פרטי המקרה ומגישים תביעת נזיקין - עד למיצוי מלוא זכויותיהם של הנפגעים. 

נזקי גוף ברחוב

ייצוג נזקי גוף ברשות הרבים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בשטח ציבורי המצוי באחריותן של רשויות מקומיות. תביעות מסוג זה מכונות "תביעות מדרכה", אבל לא מדובר רק במדרכות או גינות ציבוריות. גם כאשר אדם צועד בתוך מבנה ציבורי השייך לרשות מקומית, הרשות אחראית על תקינות המקום. במידה והאדם נפצע בשל ליקוי, כדוגמת בור במדרכה, מדרכה עקומה או רופפת, רצפה רטובה ועוד, הוא זכאי לתבוע פיצויים בגין פציעתו מהרשות המקומית. 

תאונות תלמידים

פוליסת תאונות אישיות  תלמידים

כל ילד במדינת ישראל, אשר לומד במסגרת חוק חינוך חינם, מבוטח בפוליסת תאונות אישיות תלמידים, אך לא כל הורה יודע זאת. ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג תלמידים שנפצעו, בין במסגרת בית ספר, תנועת נוער, חוג או חופש גדול וכדומה, מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים.

בנוסף לתביעת פוליסת תאונות אישיות תלמידים, מייצגת עו"ד רחמים בתביעות נזיקין  מול משרד החינוך והרשות המקומית הרלוונטית.

תאונות עבודה

ייצוג נפגעי תאונות עבודה

משרד עורכת דין אלינור רחמים ושות' מתמחה בייצוג נפגעי תאונת עבודה מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות של הנפגע. בין השאר, ניהול תביעה מול המעסיק ו/או צד ג' ו/או חברת הביטוח. כמו כן, הגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי וייצוג בוועדות הרפואיות הרלוונטיות של המוסד לביטוח לאומי לקביעת אחוזי נכות זמניים ו/או קבועים בהתאם לסוג התאונה וחומרת הפציעה

תאונות דרכים

ייצוג נפגעי תאונות דרכים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעי תאונת דרכים מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות. במסגרת עבודתה ייצגה הן תובעים בבימ"ש ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי והן חברות ביטוח, ואף ניהלה את מחלקת הליטיגציה והשיבוב של חברת ביטוח גדולה ומובילה. ניסיונה הרב משני צידי המתרס, מהווה יתרון גדול ללקוחות המשרד.

ליחצו לייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות