ביטוח לאומי - ייצוג לקוחות בוועדות רפואיות

_

משרד עורכת דין אלינור רחמים ושות' מתמחה בייצוג נפגעי תאונת עבודה מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים. זאת, עד למיצוי מלוא הזכויות של הנפגע.

בין השאר, כחלק מההליך, הגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי וכן ייצוג מול הוועדות הרפואיות הרלוונטיות של ביטוח לאומי. ועדות רפואיות אלה הן חל מהליך בו קובעים אחוזי נכות זמניים ו/או קבועים. אחוזי הנכות נקבעים בהתאם לסוג התאונה וחומרת הפציעה. 

נפצעת או נפגעת בעבודה? אל תתעלמו, כי ייתכן ומגיע לכם פיצוי כספי. לייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות צלצלו, ונבחן יחד אתכם את המקרה. 

תמונה רשמית של עו"ד אלינור רחמים המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ונפגעי תאונות עבודה
תמונה רשמית של עו"ד אלינור רחמים המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ונפגעי תאונות עבודה
אלינור רחמים עורכת דין
תמונה להמחשה בנושא רשלנות רפואית המתארת פטיש בית משפט ולצד זה סטטוסקופ רפואי
תמונה להמחשה בנושא רשלנות רפואית המתארת פטיש בית משפט ולצד זה סטטוסקופ רפואי

השגת פיצוי כספי ללקוחות שלנו, תוך מיצוי מלוא זכויותיהם - זו המומחיות שלנו!

למה נכון לגשת אל ועדה רפואית של ביטוח לאומי עם עו"ד המייצג את האינטרסים שלכם

_

תאונת עבודה, כהגדרתה בחוק ולפי דיני המוסד לביטוח לאומי, כוללת שלושה סוגים של פגיעות עבודה. פגיעות, שנוצרו תוך כדי עבודת העובד ועקב עבודתו. 

  1. תאונת עבודה, שאירעה תוך כדי עבודתו של עובד, ועקב עבודתו אצל מעבידו או מטעמו.
  2. מחלת מקצוע הנגרמת עקב העבודה, כתוצאה מתנאי העבודה או מנסיבות אחרות הכרוכות בעבודה. יש להדגיש, כי קיימת רשימה מוגדרת ורק היא תוכר כמחלת מקצוע. 
  3. מיקרוטראומה היא פגיעה כתוצאה מרצף פעולות חוזרות ונשנות. פעולות אלה גורמות לנזקים זעירים אשר מצטברים לאורך זמן. 

ועדה רפואית מטעם המוסד לביטוח לאומי אינה דבר של מה בכך. בוודאי כשאנו מדברים במקרה של תאונת עבודה.  ההחלטה האם תקבלו את הזכויות המגיעות לכם או לא, היא רבה מאוד והרבה בידי הוועדה הרפואית. 

בוועדה יושבים רופאים השולטים בתקנות ובסעיפים הרפואיים, ידע שאין למרבית המגיעים לוועדה. הם דנים בין חמש דקות לרבע שעה. בזמן הזה הם יקבעו את אחוזי הנכות בהתאם למצבה. על בסיס אחוזי הנכות שנקבעו בוועדה תשולם לנפגע/ת קצבת נכות מעבודה או מענק חד פעמי.

זהו, כמובן, מסלול אחד מתוך שלושה אפשריים. מסלולים, שעו"ד מומחה לנזקי גוף ולייצוג נפגעי עבודה בוועדות הרפואיות של ביטוח לאומי, יידע להציג ללקוח את האפשרויות השונות. 

 

 

  • ייעוץ משפטי מקיף
  • ייצוג משפטי מלא
  • מיצוי זכויות מלא
  • ליטיגציה בכל הערכאות
  • ליווי אישי בכל שלב
  • אסטרטגיה משפטית
אייקון גרפי המתאר מסמך משפטי ועליו פטיש בית משפט

תחומי ההתמחות שלנו

_

צעדת ברחוב או נכנסת לחנות ונפצעת? נפגעת בתאונת דרכים? נפגעת במסגרת עבודתך? אנו מתמחים בייצוג לקוחות בגין נזקי גוף

רשלנות רפואית

ייצוג נפגעים בגין רשלנות רפואית 

משרד עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה  מרשלנות רפואית. נזקים אלה נגרמים, במהלך ביצוע פרוצדורות רפואיות, או פארא-רפואיות וכדומה. 

משרדנו בוחן את הנתונים ופועל למיצוי מלוא זכויותיו של הלקוח עד לקבלת פיצוי ההולם את נזקיו (כל מקרה לגופו). אנו פועלים מול קופות חולים, מרכזים רפואיים או נותני שירות בתחום הרפואי והפארא-רפואי. 

נזקי גוף בחנות או במרכז מסחרי

תביעה בגין נזקי גוף בזמן שהייה בחנות או מרכז מסחרי

פציעה ברחוב או בקניון עשויה לזכות את הנפגע בפיצויים. עו"ד אלינור רחמים מרכזת את כל הטיפים למתעניינים במיצוי זכויות וקבלת פיצוי בגין נזקי גוף.כולנו אוהבים לטייל ולקנות בחנויות, במרכזים מסחריים או קניונים. משרד עורכת דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים, שנגרמו להם נזקי גוף, בזמן ששהו בחנויות, קניונים, רשתות סופר גדולות ועוד. לעתים בעקבות החלקה, ולעתים בעקבות תקלה במתקן (לדוגמא: רגל שנתקעה במדרגות חשמליות). במשרד עו"ד אלינור רחמים, בוחנים את פרטי המקרה ומגישים תביעת נזיקין - עד למיצוי מלוא זכויותיהם של הנפגעים. 

נזקי גוף ברחוב

ייצוג נזקי גוף ברשות הרבים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בשטח ציבורי המצוי באחריותן של רשויות מקומיות. תביעות מסוג זה מכונות "תביעות מדרכה", אבל לא מדובר רק במדרכות או גינות ציבוריות. גם כאשר אדם צועד בתוך מבנה ציבורי השייך לרשות מקומית, הרשות אחראית על תקינות המקום. במידה והאדם נפצע בשל ליקוי, כדוגמת בור במדרכה, מדרכה עקומה או רופפת, רצפה רטובה ועוד, הוא זכאי לתבוע פיצויים בגין פציעתו מהרשות המקומית. 

תאונות תלמידים

פוליסת תאונות אישיות  תלמידים

כל ילד במדינת ישראל, אשר לומד במסגרת חוק חינוך חינם, מבוטח בפוליסת תאונות אישיות תלמידים, אך לא כל הורה יודע זאת. ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג תלמידים שנפצעו, בין במסגרת בית ספר, תנועת נוער, חוג או חופש גדול וכדומה, מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים.

בנוסף לתביעת פוליסת תאונות אישיות תלמידים, מייצגת עו"ד רחמים בתביעות נזיקין  מול משרד החינוך והרשות המקומית הרלוונטית.

תאונות עבודה

ייצוג נפגעי תאונות עבודה

משרד עורכת דין אלינור רחמים ושות' מתמחה בייצוג נפגעי תאונת עבודה מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות של הנפגע. בין השאר, ניהול תביעה מול המעסיק ו/או צד ג' ו/או חברת הביטוח. כמו כן, הגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי וייצוג בוועדות הרפואיות הרלוונטיות של המוסד לביטוח לאומי לקביעת אחוזי נכות זמניים ו/או קבועים בהתאם לסוג התאונה וחומרת הפציעה

תאונות דרכים

ייצוג נפגעי תאונות דרכים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעי תאונת דרכים מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות. במסגרת עבודתה ייצגה הן תובעים בבימ"ש ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי והן חברות ביטוח, ואף ניהלה את מחלקת הליטיגציה והשיבוב של חברת ביטוח גדולה ומובילה. ניסיונה הרב משני צידי המתרס, מהווה יתרון גדול ללקוחות המשרד.