ייצוג נפגעי תאונות עבודה

_

הידעתם? בכל יום מתרחשות בממוצע בישראל כ-24 תאונות עבודה. תאונת עבודה היא תאונה אשר אירעה לעובד במהלך עבודתו ו/או עקב עבודתו אצל המעביד או מטעמו.

 

כאשר מדובר בעצמאי (פרינלנסר לדוגמא), ההגדרה משתנה אך לא המהות. לכן, עצמאי שנפגע או נפצע במהלך עיסוקו במשלח ידו ו/או עקב עיסוקו במשלח ידו, ייחשב אף הוא כנפגע עבודה.

 

משרד עורכת דין אלינור רחמים מייצג נפגעי עבודה, אשר נגרמו להם נזקי גוף. ייצוג נפגעי עבודה מתבצע בשלושה מישורים: מול המוסד לביטוח לאומי. במקרה של שכיר מול המעסיק וחברת הביטוח שלו. במקרים מסוימים גם כנגד צד ג'.

 

אנו מעניקים שיחת ייעוץ משפטית ראשונית חינם, באמצעותה אנו בוחנים את האפשרויות העומדות בפני הלקוח. עם קבלת הייצוג במשרדנו, אנו מתחילים לפעול מול כלל הגורמים, בהתאם לנתונים והמסמכים המצויים בידינו.

 

המטרה העומדת מול עינינו היא מיצוי מלוא זכויות הלקוח אותו אנו מייצגים, מול כלל הגורמים.

תמונה של עו"ד אלינור רחמים
תמונה של עו"ד אלינור רחמים
אלינור רחמים עורכת דין
תמונה להמחשה המתארת פועל בניין שנפגע במהלך עבודתו
תמונה להמחשה המתארת פועל בניין שנפגע במהלך עבודתו

השגת פיצוי כספי ללקוחות שלנו, תוך מיצוי מלוא זכויותיהם - זו המומחיות שלנו!

מתי פציעה תוכר כתאונת עבודה?

_

הגדרות החוק הקובעות מהי תאונת עבודה רחבות יחסית. כלל האצבע קובע, למשל, כי תאונה אשר נגרמת לעובד שהיה בדרכו לעבודה או בחזרה מעבודה, תיחשב תאונת עבודה. כאשר מדובר בתאונת דרכים, הטיפול יהיה משולב. גם פציעה בעקבות היתקלות במפגע במדרכה, אם העובד צעד במסגרת שעות העבודה ולצורך העבודה, תיחשב כתאונת עבודה.

 

תאונות עבודה יוכרו גם במקרים עקיפים. לדוגמא: במהלך יום גיבוש לעובדים, עובד שיחק כדורסל, נפל ונפצע. דוגמא נוספת:  עובד יצא לארוחת הצהריים על-פי חוקי העבודה,  בא לצאת מהמסעדה והחליק בשל מפגע שהיה בדרכו.

 

לצד נזקי גוף בעקבות תאונה או פציעה, קיימים גם נזקי גוף בעקבות ביצוע אותה פעולה באופן ממושך ולאורך שנים, אשר יוכרו כתאונה עבודה (מחלת מקצוע, מיקרו טראומה).

 

מקרים אלה מורכבים יותר ומחייבים הוכחת זיקה ישירה בין סוג העבודה ואופיה, לבין הנזק הגופני/ נפשי שנגרם לאורך שנים.

  • ייעוץ משפטי מקצועי
  • ייצוג משפטי מלא
  • מיצוי זכויות הלקוח
  • ליטיגציה בכל הערכאות
  • ליווי אישי בכל שלב
  • אסטרטגיה משפטית
אייקון גרפי המתאר מסמך משפטי ועליו פטיש בית משפט

תחומי ההתמחות שלנו

_

צעדת ברחוב או נכנסת לחנות ונפצעת? נפגעת בתאונת דרכים? נפגעת במסגרת עבודתך? אנו מתמחים בייצוג לקוחות בגין נזקי גוף

רשלנות רפואית

ייצוג נפגעים בגין רשלנות רפואית 

משרד עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה  מרשלנות רפואית. נזקים אלה נגרמים, במהלך ביצוע פרוצדורות רפואיות, או פארא-רפואיות וכדומה. 

משרדנו בוחן את הנתונים ופועל למיצוי מלוא זכויותיו של הלקוח עד לקבלת פיצוי ההולם את נזקיו (כל מקרה לגופו). אנו פועלים מול קופות חולים, מרכזים רפואיים או נותני שירות בתחום הרפואי והפארא-רפואי. 

נזקי גוף בחנות או במרכז מסחרי

תביעה בגין נזקי גוף בזמן שהייה בחנות או מרכז מסחרי

פציעה ברחוב או בקניון עשויה לזכות את הנפגע בפיצויים. עו"ד אלינור רחמים מרכזת את כל הטיפים למתעניינים במיצוי זכויות וקבלת פיצוי בגין נזקי גוף.כולנו אוהבים לטייל ולקנות בחנויות, במרכזים מסחריים או קניונים. משרד עורכת דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים, שנגרמו להם נזקי גוף, בזמן ששהו בחנויות, קניונים, רשתות סופר גדולות ועוד. לעתים בעקבות החלקה, ולעתים בעקבות תקלה במתקן (לדוגמא: רגל שנתקעה במדרגות חשמליות). במשרד עו"ד אלינור רחמים, בוחנים את פרטי המקרה ומגישים תביעת נזיקין - עד למיצוי מלוא זכויותיהם של הנפגעים. 

נזקי גוף ברחוב

ייצוג נזקי גוף ברשות הרבים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בשטח ציבורי המצוי באחריותן של רשויות מקומיות. תביעות מסוג זה מכונות "תביעות מדרכה", אבל לא מדובר רק במדרכות או גינות ציבוריות. גם כאשר אדם צועד בתוך מבנה ציבורי השייך לרשות מקומית, הרשות אחראית על תקינות המקום. במידה והאדם נפצע בשל ליקוי, כדוגמת בור במדרכה, מדרכה עקומה או רופפת, רצפה רטובה ועוד, הוא זכאי לתבוע פיצויים בגין פציעתו מהרשות המקומית. 

תאונות תלמידים

פוליסת תאונות אישיות  תלמידים

כל ילד במדינת ישראל, אשר לומד במסגרת חוק חינוך חינם, מבוטח בפוליסת תאונות אישיות תלמידים, אך לא כל הורה יודע זאת. ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג תלמידים שנפצעו, בין במסגרת בית ספר, תנועת נוער, חוג או חופש גדול וכדומה, מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים.

בנוסף לתביעת פוליסת תאונות אישיות תלמידים, מייצגת עו"ד רחמים בתביעות נזיקין  מול משרד החינוך והרשות המקומית הרלוונטית.

תאונות עבודה

ייצוג נפגעי תאונות עבודה

משרד עורכת דין אלינור רחמים ושות' מתמחה בייצוג נפגעי תאונת עבודה מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות של הנפגע. בין השאר, ניהול תביעה מול המעסיק ו/או צד ג' ו/או חברת הביטוח. כמו כן, הגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי וייצוג בוועדות הרפואיות הרלוונטיות של המוסד לביטוח לאומי לקביעת אחוזי נכות זמניים ו/או קבועים בהתאם לסוג התאונה וחומרת הפציעה

תאונות דרכים

ייצוג נפגעי תאונות דרכים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעי תאונת דרכים מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות. במסגרת עבודתה ייצגה הן תובעים בבימ"ש ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי והן חברות ביטוח, ואף ניהלה את מחלקת הליטיגציה והשיבוב של חברת ביטוח גדולה ומובילה. ניסיונה הרב משני צידי המתרס, מהווה יתרון גדול ללקוחות המשרד.