תאונות תלמידים

_

תאונות תלמידים מתרחשות כל יום. לכן, טוב לדעת שכל ילד בישראל מבוטח. ליתר דיוק, לכל ילד במדינת ישראל, אשר לומד במסגרת חוק חינוך חינם, קיימת פוליסת ביטוח - פוליסת תאונות אישיות תלמידים.

ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

למרות זאת, לא כל הורה יודע זאת והורים רבים שילדיהם נפצעים, לא פועלים למימוש זכויותיהם לקבלת פיצוי שיתכן ומגיע להם במסגרת פוליסת תאונות אישיות תלמידים.

במסגרת הפוליסה  קיימת אפשרות לקבל פיצוי כספי, בין היתר, בגין אי-כושר (נכות זמנית), נכות צמיתה ואף מוות. זאת, בכפוף, לתנאיה וסייגיה של הפוליסה.

משרד עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג תלמידים שנפצעו, בין במסגרת בית ספר, תנועת נוער, חוג או חופש גדול.

משרדנו פועל מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים. במקרים מסויימים רק בהתאם לפוליסת תאונות אישיות תלמידים. במקרים אחרים אנו תובעים גם את משרד החינוך ו/או העירייה וכדומה בגין רשלנות.

תמונה רשמית של עו"ד אלינור רחמים המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ונפגעי תאונות עבודה
תמונה רשמית של עו"ד אלינור רחמים המתמחה בייצוג נפגעי תאונות דרכים ונפגעי תאונות עבודה
אלינור רחמים עורכת דין
תמונה להמחשה המתארת נער היושב על כסא גלגלים
תמונה להמחשה המתארת נער היושב על כסא גלגלים

השגת פיצוי כספי ללקוחות שלנו, תוך מיצוי מלוא זכויותיהם - זו המומחיות שלנו!

מי זכאי לפיצוי במסגרת פוליסת תאונות אישיות תלמידים

_

פוליסת תאונות אישיות לתלמיד נקבעה על-ידי ממשלת ישראל כחלק מהגנה סוציאלית כוללת. לכן, פוליסה זו מקיפה את כל ילדי ישראל - מגיל גן ועד סיום תיכון, הזכאים לחינוך חינם.

 

גם הורים, אשר נפצעים במסגרת היותם הורים מלווים בטיול או בזמן שמילאו תפקיד במסגרת בית ספרית, זכאים לפיצוי.

 

פוליסה זו תקפה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. לכן, אין זה משנה אם התלמיד או התלמידה נפצעו בזמן ששהו בבית הספר, בטיול שנתי או בחוג אחר הצהריים. הפוליסה מכסה מבחינת זמנים הכל - כולל חופשים וחגים.

 

חשוב לדעת, כי במסגרת הפוליסה  קיימת אפשרות לקבל פיצוי כספי, בין היתר,  בגין אי-כושר (נכות זמנית), נכות צמיתה או חס וחלילה מוות. זאת, בכפוף, לתנאיה וסייגיה של הפוליסה.

 

ניתן לתבוע פוליסת תאונות אישיות תלמידים עד שלוש שנים מיום קרות התאונה. תקופת התיישנות של שלוש שנים, נלקחת בחשבון מגיל 18. לכן, ניתן  להגיש את התביעה עד גיל 21.

  • ייעוץ משפטי מקיף
  • ייצוג משפטי מלא
  • מיצוי זכויות התלמיד
  • ליטיגציה בכל הערכאות
  • ליווי אישי בכל שלב
  • אסטרטגיה משפטית
אייקון גרפי המתאר מסמך משפטי ועליו פטיש בית משפט

תחומי ההתמחות שלנו

_

צעדת ברחוב או נכנסת לחנות ונפצעת? נפגעת בתאונת דרכים? נפגעת במסגרת עבודתך? אנו מתמחים בייצוג לקוחות בגין נזקי גוף

רשלנות רפואית

ייצוג נפגעים בגין רשלנות רפואית 

משרד עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בגין נזקי גוף אשר נגרמו כתוצאה  מרשלנות רפואית. נזקים אלה נגרמים, במהלך ביצוע פרוצדורות רפואיות, או פארא-רפואיות וכדומה. 

משרדנו בוחן את הנתונים ופועל למיצוי מלוא זכויותיו של הלקוח עד לקבלת פיצוי ההולם את נזקיו (כל מקרה לגופו). אנו פועלים מול קופות חולים, מרכזים רפואיים או נותני שירות בתחום הרפואי והפארא-רפואי. 

נזקי גוף בחנות או במרכז מסחרי

תביעה בגין נזקי גוף בזמן שהייה בחנות או מרכז מסחרי

פציעה ברחוב או בקניון עשויה לזכות את הנפגע בפיצויים. עו"ד אלינור רחמים מרכזת את כל הטיפים למתעניינים במיצוי זכויות וקבלת פיצוי בגין נזקי גוף.כולנו אוהבים לטייל ולקנות בחנויות, במרכזים מסחריים או קניונים. משרד עורכת דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים, שנגרמו להם נזקי גוף, בזמן ששהו בחנויות, קניונים, רשתות סופר גדולות ועוד. לעתים בעקבות החלקה, ולעתים בעקבות תקלה במתקן (לדוגמא: רגל שנתקעה במדרגות חשמליות). במשרד עו"ד אלינור רחמים, בוחנים את פרטי המקרה ומגישים תביעת נזיקין - עד למיצוי מלוא זכויותיהם של הנפגעים. 

נזקי גוף ברחוב

ייצוג נזקי גוף ברשות הרבים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעים בשטח ציבורי המצוי באחריותן של רשויות מקומיות. תביעות מסוג זה מכונות "תביעות מדרכה", אבל לא מדובר רק במדרכות או גינות ציבוריות. גם כאשר אדם צועד בתוך מבנה ציבורי השייך לרשות מקומית, הרשות אחראית על תקינות המקום. במידה והאדם נפצע בשל ליקוי, כדוגמת בור במדרכה, מדרכה עקומה או רופפת, רצפה רטובה ועוד, הוא זכאי לתבוע פיצויים בגין פציעתו מהרשות המקומית. 

תאונות תלמידים

פוליסת תאונות אישיות  תלמידים

כל ילד במדינת ישראל, אשר לומד במסגרת חוק חינוך חינם, מבוטח בפוליסת תאונות אישיות תלמידים, אך לא כל הורה יודע זאת. ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

עו"ד אלינור רחמים מתמחה בייצוג תלמידים שנפצעו, בין במסגרת בית ספר, תנועת נוער, חוג או חופש גדול וכדומה, מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים.

בנוסף לתביעת פוליסת תאונות אישיות תלמידים, מייצגת עו"ד רחמים בתביעות נזיקין  מול משרד החינוך והרשות המקומית הרלוונטית.

תאונות עבודה

ייצוג נפגעי תאונות עבודה

משרד עורכת דין אלינור רחמים ושות' מתמחה בייצוג נפגעי תאונת עבודה מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות של הנפגע. בין השאר, ניהול תביעה מול המעסיק ו/או צד ג' ו/או חברת הביטוח. כמו כן, הגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי וייצוג בוועדות הרפואיות הרלוונטיות של המוסד לביטוח לאומי לקביעת אחוזי נכות זמניים ו/או קבועים בהתאם לסוג התאונה וחומרת הפציעה

תאונות דרכים

ייצוג נפגעי תאונות דרכים

משרד עורכי דין אלינור רחמים מתמחה בייצוג נפגעי תאונת דרכים מול כל הגורמים והמוסדות הרלוונטיים, למיצוי מלוא הזכויות. במסגרת עבודתה ייצגה הן תובעים בבימ"ש ובוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי והן חברות ביטוח, ואף ניהלה את מחלקת הליטיגציה והשיבוב של חברת ביטוח גדולה ומובילה. ניסיונה הרב משני צידי המתרס, מהווה יתרון גדול ללקוחות המשרד.